За останній рік з Львівської митниці було звільнено 65 осіб, 8 з яких поновились на посаді за рішенням суду (список)

Згідно з офіційною відповіддю на запит, з 24 лютого 2022 року з Львівської митниці звільнено 65 працівників. Можемо стверджувати що у своїй більшості звільнені – це особи які попалися «на гарячому» під час пропуску контрабанди або ті, що не пройшли спецперевірку через причетність до осіб на яких накладено санкції РНБО.

Вісім осіб з числа звільнених поновились на своїх посадах за рішенням суду і Львівська митниця виплатила їм 479492,76 грн. середнього заробітку за час вимушеного прогулу. Фактично суддям «начхати» що митників звільнили за багаторічну працю на ворога, за підрив економіки, за «мародерство» у час війни, вони визнають «наказ про звільнення протиправним, який підлягає скасуванню» не вникаючи в суть. Судді зневажають, що у військовий час не може бути злодія у владних структурах‼️ Може тому, що у самих нема принципу, нема патріотизму, нема бажання жити в незалежній і демократичній країні, бо вони родом з «совка». Із цих восьми осіб, яких судді вирішили повернути на митницю, шість фігуранти журналістських матеріалів про пропуск контрабанди, «мажорне» життя або зв’язки з корумпованими, проросійськими кланами. Отже, на митницю повернулися за рішенням суду: 1. Шаганенко Федір Олександрович, 2. Щекун Андрій Любомирович, 3.Зварич Василина Григорівна, 4.Іжаковський Дмитро Анатолійович , 5.Білаш Степан Романович , 6.Ошуст Орест Миколайович, 7.Баран Олег Мирославович і ще, 8.Паламар Павло Петрович.


То може, РНБО час придивитись до львівських суддів? Більше того, у списку митників які звільнилися, є особи які мають на руках виграшні рішення судів, але чекають слушного моменту щоб повернутися на посади і надалі грабувати країну. Серед таких Качмарський Володимир Миколайович і Бучинський Василь Васильович. З такими судами шансів очистити митницю від корупціонерів просто нема!!


Отож, надаємо список усіх кого було звільнено за останній рік. У цьому списку одіозні митники, які нажили собі статки на кілька поколінь наперед. Є й такі, які ще виборюють собі право повернутися на митницю в судах апеляційної інстанції.

Отже, звільнені за час війни: 1.Кравець Сергій Анатолійович, 2.Жук Андрій Володимирович,3.Петрук Олександр Сергійович, 4.Мельник Ігор Дмитрович, 5.Стельмах Віктор Олександрович, 6.Чорна Ірина Георгіївна, 7.Медейчук Роман Михайлович, 8.Овчинніков Андрій Володимирович,9. Мартиняк Дмитро Іванович, 10.Бокоч Андрій Васильович, 11.Паробок Петро Олегович,12. Бучинський Василь Васильович, 13.Павлова Надія Олексіївна, 14.Тяглій Юрій Васильович,15. Ворожбит Ганна Степанівна, 16.Жук Віктор Валерійович, 17.Шостак Юлія Олександрівна, 18.Кравчук Наталія Володимирівна, 19.Кулієвич Ігор Іванович, 20.Растова Леся Іллівна, 21.Винарчик Олена Володимирівна, 22.Бобко Олександр Володимирович,23. Олійник Оксана Іванівна,24. Куценко Остап Миколайович, 25.Кінаш Ігор Романович, 26.Штогрин Микола Дмитрович, 27.Чаус Дмитро Володимирович, 28.Дячок В’ячеслав Олегович, 29.Качмарський Володимир Миколайович, 30.Книш Їгор Степанович, 31.Ронік Марія-Юлія Романівна, 32.Кішко Наталія Володимирівна, 33.Тимошенко Марина Станіславівна, 34.Самотий Тетяна Михайлівна,35. Леонова Христина Романівна, 36.Процайло Василь Васильович, 37.Шиндюк Оксана Володимирівна, 38.Легка Тетяна Володимирівна, 39.Острук Сергій Геннадійович, 40.Юськів Володимир Іванович, 41.Аківа Олександр Олегович, 42.Боднарюк Тетяна Миколаївна,43.Білецький Павло Миколайович,44.Гула Ігор Володимирович, 45.Гаврихів Іван Васильович, 46.Суслов Сергій Андрійович, 47.Паламар Павло Петрович, 48.Білаш Степан Романович, 49.Ніжніков Ілля Михайлович, 50.Лебедєв Андрій Сергійович, 51.Лецик Олег Петрович, 52.Солонінко Василь Зіновійович, 53.Манишин Мирослав Євгенович, 54.Бігун Олександр Миколайович, 55.Миранюк Яна Володимирівна, 56.Кондратюк Катерина Сергіївна, 57.Бусецький Микола Миколайович, 58.Рифяк Роман Романович, 59.Качмар Наталія Іванівна, 60.Заброварна Олеся Богданівна, 61.Каньовський Ростислав Ігорович, 62.Фролов Юрій Сергійович, 63.Маматюк Юрій Валерійович, 64. Єрмоленко Сергій Миколайович, 65. Гавриленко Владислав Юрійович.

Далі буде

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *