У Винниках найбільші борці з корупцією займаються рекетом

23 травня прес-служба СБУ у Львівській області повідомила, що оперативники спецслужби затримали у передмісті Львова одного з членів організованого угруповання, який вимагав з місцевого мешканця 3700 доларів США. Банда рекетирів здійснювали психологічний тиск та погрожуючи фізичним насильством, займалися «вибиванням» неіснуючих боргів з підприємців. Операція проводилася спільно зі слідчими Нацполіції та під процесуальним керівництвом обласної прокуратури.

Як повідомив голова ГО «Варта1», Ігор Зінкевич, мова йде про Юрія Мірка – відомого антикорупціонера і громадського діяча, який у 2014 році був сотником народної самооборони м. Винники. Тоді спільно з іншим сотником «Народної самооборони», а нині депутатом Винниківської міськради від «Народного контролю» Володимиром Почаєвцем зайнялися антикорупційною діяльністю і навіть, з метою контролю за виділенням землі для атовців, створили громадську раду при Винниківській міській раді. Третім активістом у цій антикорупційній компанії був Ярослав Семенюк –  голова «Західно-українського правозахисного руху За правду! За людей!». 

Володимир Почаєвець «на словах» найбільший борець з корупцією у м.Винниках, а Юрій Мірка є його неофіційним помічником. Підприємці, які потерпали від злочинного угрупування кажуть що вимагали гроші з кожного будівництва, мотивуючи залагодження земельних питань в Винниківській міській раді.

Чекатимемо офіційної інформації правоохоронних органів, які попередньо повідомили що вимагач буде заарештований без права внесення застави.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *