#Зекандидат зігнувся від маленького вітерцю

Кандидат в Президенти України Володимир Зеленський, який не з власної волі готовий йти у велику політику, не витримав випробування зустріччю з власним народом. Діалог у Львові, який ЗМІ перетворили у інцидент, засвідчив лише одне – Володимир Зеленський не готовий розмовляти ні з журналістами, ні з активістами, ні з власними прихильниками – виборцями.

Після візиту Зекоманди на Львівщину питань до кандидата-коміка не поменшало, а навпаки.

Увесь бруд та неправдиві звинувачення, що пролунали з боку зеботів в соціальних мережах та підконтрольних Коломойському ЗМІ на адресу львівських ветеранів АТО показав – конструктивного діалогу і відповідей на справедливі запитання чекати годі. «Якщо Володимир Зеленський гнеться від маленького вітерцю, то як він поведе себе під час шторму?» – пишуть у коментарях в соціальних мережах правдиві учасники українсько-російської війни.

«Гостра Правда» підсумувала репліки, запитання і зауваження до кандидата, на які він мав би бути готовий дати відповіді.

Найголовніше, чого чекають львівські активісти – «Зеленський має публічно , абсолютно серйозно, висловити свою державницьку позицію, без чого його перебування на Галичині більше ніколи не буде комфортним».

Публічні пояснення мають стосуватися в першу чергу незрозумілої публічної підтримки, яку йому надало російське пропагандистське телебачення та псевдобританське видання The Independent, що насправді належить ФСБ. «Без цього не виключено, що найближчим часом українці споглядатимуть підтримку Зекоманди від ГРУ та Генштаб ЗС РФ».

Як відноситься кандидат Володимир Зеленський до відео, яке записали кати-міліціонери з розформованого батальйону «Торнадо» на його підтримку. Виходить, що «Зеки підтримали Зекандидата». «Чи не жалкує комік, що Чікатіло та Онопрієнко вже не зможуть освятити його шлях у президенти?»

За Володимира Зеленського несамовито «топить» такий собі журналіст Олександр Дубінський – ведучий телеканалу 1+1. Того самого каналу, на якому працює Володимир Зеленський та який належить олігарху Коломойському. І це той самий журналіст, який закликав травити газом людей та який має батька – сепаратиста. «Кого ще з одіозних та скандальних особистостей країни Володимир Зеленський планує додати до своєї команди?»

Володимир Зеленський, як кандидат в Президенти України мав би вибачиться перед країною за всі свої антиукраїнські жарти!

Як представник кіноіндустрії – сфери, яка найбільше уражена “зеленим змієм” та “одуром” Володимир Зеленський мав би пройти тест на наркотичні речовини, які змінюють реальність. До цього його закликали активісти, і від цього він м’яко “ухилився” у коридорах  львівського цирку.

Без відповідей на ці питання участь Володимира Зеленського у передвиборних перегонах можна сприймати лише як черговий комедійний кінопроект!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *