Корупція починається з внутрішньої безпеки ДФС України

Керівник внутрішньої безпеки Державної фіскальної служби Ігор Шкурат  зайняв цю посаду ще торік. З травня 2005 року до 2014 року він працював в заступником начальника СБУ Донецької області – начальником відділу УСБУ в Маріуполі, потім керівником СБУ Вінницької області звідки був з тріском вигнаний за те, що змушував працівників ставити бізнес на ставку. Останнім часом на новій посаді він здійснює візити по різним областям України, як пишуть громадські діячі у соціальних мережах «получає» і встановлює всім місячні ставки».

Ігор Шкурат прийшов на заміну Юрію Шеремету, який покинув свій пост відразу після затримання Романа Насірова детективами НАБУ. Юрій Шеремет і Роман Насіров були однокласниками, що обидва підтвердили це минулого року програмі «Наші Гроші».

Свою кар’єру Ігор Шкурат почав у структурах військової розвідки, де на курсах Академії СБУ потоваришував з теперішнім головою СБУ Василем Грицаком і по слухам навіть став його кумом. З часом, коли Василь Грицак очолив СБУ в Київській області, фактично став його довіреною особою, особливо у стосунках з тодішньою губернаторшею Київщини Вірою Ульянченко. Нині вона знаходиться під слідством за земельні махінації, які не проходили без «кришування» Грицака і Шкурата.

Після Майдану Шкурата призначили начальником СБУ у «стратегічній» Вінницькій області, де він мав забезпечувати інтереси бізнесу батька нинішнього Президента України. Крім того, Шкурат мав «зам’яти» справу пов’язану з міліонером Антоном Шевцовим, якого звинувачували у сепаратизмі. Шкурат доручення виконав справно, однак роботу СБУ у Вінницькій області «завалив» повністю, за що Указом Президента був звільнений з посади, а згодом взагалі звільнився з СБУ.

Саме за цей період служби керівника внутрішньої безпеки ДФС стали називати «вінницьким», адже там зародилася тісна дружба з вінницьким бандитом Володимиром Продивусом, який нині по-тихому перейняв в країні місце «представника Сім’ї по бізнесам» регіонала Юрія Іванющенка.

Зараз Ігор Шкурат «виплив» в якості «особистого ката» керівника ДФС України Василя Продана. Першим візитом на новому місці Шкурат обрав звичайно ж «ситу» Одеську область, де СБУ очолює давній приятель і соратник Шкурата Олександр Довженко. Наступними, звичайно ж будуть візити на Львівщину і Закарпаття, адже внутрішня безпека має тримати корупційні схеми під повним контролем.

Нові-старі керівники в правоохоронних органах України запроваджують свої схеми поборів з усіх регіонів України і здається, не має такої сили щоб викорінити «доїльні схеми» з тіла нашої рідної країни.

PS.

За минулий рік Ігор Шкурат задекларував заробітну плату в 210 тис грн, яку отримав в Управлінні Служби Безпеки України у Вінницькій області. В Державній фіскальній службі заробив у минулому році 213 тис грн.

Тетяна Шкурат задекларувала фінансові зобов”язання, які взяла на себе в 2007 році в “ТАС-Комерцбанк” на 41 тис дол. Декларує дружина Шкурата і позику в 350 тис грн, яку взяла в сестри Ігоря Шкурата – Олени Шкурат. Олена працювала у відділі освіти Роменської районної держадміністрації Сумської області, де її мати була директором.

Ні сестра Шкурата, ні його мати чи батько ніколи не займалися бізнесом. Проте сестра Ігоря Шкурата, Олена Шкурат, володіє 2 транспортними засобами. 2015 року зареєструвала на себе VOLKSWAGEN TOUAREG 2013 р.в. Нині на сайтах з продажу машин таке вживане авто вартує більше 35 тис дол. Ще через рік сестра Шкурата зареєструвала на себе водний засіб FOUR WINNS DO 200VS-08-04 2008 р.в.

2017 року дружина Ігоря Шкурата, Тетяна Шкурат, оформила на себе житловий будинок на 295,2 кв.м. у Вишгороді. Цей будинок задекларований. Так само вказана в декларації і земельна ділянка Тетяни Шкурат у Вишгороді. Друга земельна ділянка пані Тетяни у Новоазовську в Донецькій області. У власності Тетяни є гараж на 28 кв.м в Києві. Два сини Шкуратових володіють квартирою на 103 кв.м в Києві. Квартира придбана в 2008 році.

У власності Тетяни Шкурат є водний засіб Yamaha FXSHO Cruiser (FX 1800A-G) 2009 р.в. та причіп ПГМФ 8904 2008 р.в.

Дружина Шкурата займається підприємницькою діяльністю. Вона володіє 25% компанії “Будівельник ЛТД”. У засновниках крім Тетяни Шкурат, її сестра та мама. Фірма займається роздрібною торгівлею будівельних товарів та залізних виробів. Ігор Шкурат декларує майже мільйон гривень дружини, як дохід від підприємницької діяльності.

Теща Ігоря Шкурата Ніна Миненко, крім ТОВ “Будівельник-ЛТД”, одноосібно володіє ПП “Стиль-2004”. Компанію створили у 2004 році із статутним капіталом у 10 копійок. Тетяна Шкурат є керівником цього підприємства, але ця інформація відсутня в деклараціях Ігоря Шкурата.

З 2011 року за даними Youcontrol ТОВ “Будівельник-ЛТД” не веде господарську діяльність, а ПП “Стиль-2004” взагалі ніколи не працювала.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *