Хто найбільш дисциплінований на митниці?

На сьогодні відомо, що дисциплінарну комісію з розгляду дисциплінарних справ очолює Володимир Остріков. Незважаючи на масові протести, які відбуваються на митниці, чимало громадян дивується, чому ж досі нікого не притягнуто та немає змоги притягнути до відповідальності за корупційні діяння, повідомляє Leopolis.news

Промоніторивши інформацію з відкритих джерел, дізналися, що дисциплінарна комісія з розгляду дисциплінарних справ фактично звільняє від відповідальності багатьох митників, затриманих на корупції. Подейкують, що, обіймаючи посаду голови, пан Остріков підібрав у члени дисциплінарної комісії «своїх людей».

А тепер коротко про самого Володимира Острікова. Обіймав посаду начальника ВВБ ГУ ДФС у Херсонській області. На Херсонщині під пильним оком митників, зокрема, щосили процвітав надзвичайно прибутковий «бізнес», пов’язаний з незаконним транспортуванням через херсонські порти цінної деревини, брухту, зернових культур та інших «цінних товарів». Припускають, що весь цей процес перебував під персональним контролем начальника відділу з боротьби з корупцією Володимира Острікова.

Один з прибуткових напрямів Херсонської митниці – це експорт зернових культур, кукурудзи, олії та іншої сільськогосподарської продукції, яку Херсонщина транспортує у великих обсягах завдяки наявності розвиненої мережі елеваторних терміналів. Підприємствам, які перевозять вантажі, митники під керівництвом Острікова пропонували заплатити суми 3000-5000 доларів із судна за можливість безперешкодного вивезення вантажу. Говорять, що суми, які перетікають за рахунок цих злочинних доходів у кишені Володимира Острікова і його компанії, складно навіть уявити, адже зі зрозумілих причин жодної звітності немає. Причому ніхто навіть не намагається приховати факт злочину.

Така безкарність керівництва ДФС Херсонської області дозволила групі псевдоекспортерів тільки за 2016 рік отримати незаконне відшкодування ПДВ з державного бюджету України на суму понад 7,3 млн грн. Зокрема, фірмі-«прокладки» ТОВ «Ната» (ЄДРПОУ 36009118) – 4,9 млн грн, ПП «Транслес» (ЄДРПОУ 398S3379) – 1,3 млн грн тощо.

Тепер Володимир Остріков обіймає посаду начальника відділу по роботі з персоналом Львівської митниці. Припускаємо, що особа, яка мала таку сумнівну злочинну репутацію, продовжує незаконну, корупційну діяльність і на теренах Львівщини. Сподіваємося, що час покаже, хто все ж таки звільняє митників від відповідальності!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *